1402/03/13

قزوین

خوشنویس: این حجم از میزبانی های بین المللی در بدنسازی ایران بی سابقه است/ مسابقات استانی آقایان و بانوان را در قزوین برگزار می کنیم

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان قزوین گفت: رقابت های پرورش اندام قهرمانی استان قزوین را با نام گرامیداشت دهه فجر برگزار می کنیم.

پایان رقابت های فیتنس چلنج قهرمانی استان قزوین با معرفی نفرات برتر

مسابقه فیتنس چلنج قهرمانی استان قزوین روز جمعه ۲۰ خرداد سال ۱۴۰۱ با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون های فیتنس استان قزوین 

فرایند توزیع کارت ورود به جلسه آزمونهای مربیگری فیتنس بانوان و آقایان استان قزوین سال 1400 از امروز چهارشنبه 4 خرداد ماه در سامانه ملي بدنسازي آغاز شد.  

استارت روز دوم مسابقات فیزیک قهرمانی باشگاههای کشور/ قهرمانان رشته ماسکولار معرفی شدند

روز دوم مسابقات فیزیک قهرمانی باشگاههای کشور در قزوین با برگزاری رقابت های رشته ماسکولار آغاز شد.

خوشنویس: مجوزهای لازم برای برگزاری مسابقات در قزوین اخذ شده/ همه چیز برای انجام یک رقابت باشکوه مهیاست

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان قزوین گفت: سلامتی ورزشکاران از هر چیز دیگری برای ما مهمتر است و به همین خاطر از حضور افرادی که آیدی کارت ندارند، در سالن جلوگیری به عمل می آید.

خوشنویس سرپرست برگزاری مسابقات فیزیک قهرمانی باشگاههای کشور و انتخابی تیم ملی شد

طی حکمی از سوی رییس فدراسیون، افشید خوشنویس به عنوان سرپرست برگزاری مسابقات فیزیک قهرمانی باشگاههای کشور در قزوین منصوب شد.

تمهیدات لازم برای میزبانی شایسته قزوین از مسابقات فیزیک باشگاههای کشور اندیشیده شده/ اعطای میزبانی به شهرستان ها اتفاق مثبتی است

مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: تمامی تمهیدات لازم برای میزبانی شایسته استان قزوین از مسابقات فیزیک باشگاههای کشور در بهمن ماه اندیشیده شده است.

خوشنویش: جشنواره آماده شو در قزوین هم برگزار شد/ فعالیت های فدراسیون 24 ساعته است

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام قزوین گفت: مسابقه قویترین مردان استان و تک حرکت ددلیفت به زودی در قزوین برگزار خواهد شد.

پیام تبریک رییس هیات بدنسازی قزوین/ درخشش ورزشکاران در اسپانیا، مایه سرافرازی جامعه ورزش است

پس از درخشش ورزشکاران ایران در بازیهای جهانی اسپانیا، رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان قزوین با ارسال نامه ای، درخشش ورزشکاران را تبریک گفت.