1402/03/13

مهر تایید فیزو پای نامه برگزاری مسابقات پرورش اندام دانشجویان جهان/ مشتاقانه به دنبال ادامه همکاری هستیم

دبیرکل فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی(FISU) در نامه ای به رییس IFBB اعلام کرد مسابقات پرورش اندام دانشجویان جهان کاملا منطبق بر استراتژی های FISU برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، بعد از اعطای میزبانی اولین دوره مسابقات پرورش اندام دانشجویان جهان به ایران، قرار است این رویداد مهرماه سال جاری به میزبانی کشورمان زیر نظر فدراسیون جهانی فیتنس و پرورش اندام(IFBB)  و فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی(FISU)  برگزار شود.

در همین راستا بعد از نامه نگاری صورت گرفته از سوی فدراسیون جهانی فیتنس و پرورش اندام، دبیرکل FISU در نامه ای به رافائل سانتونخا، اعلام کرده این رویداد کاملا منطبق بر استراتژی های FISU برگزار می شود.

 

در متن نامه دبیرکل FISU به رافائل سانتونخا، رییس IFBB آمده است:

 

جناب آقای رییس، جناب رافائل

 بسیار خوشحال هستیم که شاهد پیشرفت رشته فیتنس در جامعه دانشگاهی هستیم و در مورد این دو رویداد دانشگاهی IFBB مطلع می شویم: مسابقات قهرمانی دانشجویان اروپا و مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان 2023، که کاملا مطابق با قوانین و چارچوب های FISU  و از جمله فعالیت های موازی مرتبط با سبک زندگی سالم است. امیدواریم که هر دو رویداد با موفقیت برگزار گردد و مشتاقانه منتظر نتیجه هر دو این رویدادها هستیم.

از طریق دپارتمان قهرمانی خود مطلع شدم که از زمان قبل از همه گیری کرونا با فدراسیون شما توافق شده است که این رویدادها به رویدادهای FISU اضافه شوند و بر طبق آن، فدراسیون شما این دو رویداد تائید شده را سازماندهی و برگزار کند (رویدادهای IFBB که منطبق بر قوانین و واجد شرایط FISU هستند) و ما متوجهیم که این دو رویداد، منطبق بر استراتژی های تعریف شده توسط FISU هستند.

من از مدیر ورزشی FISU، آقای خوان کارلوس هولگادو درخواست می کنم که این موضوع را پیگیری کند و همکاری و راهنمایی های مورد نیازتان را در اختیارتان قرار دهد. او به زودی با شما تماس خواهد گرفت و باعث افتخار خواهد بود. که به IFBB کمک کند تا اطمینان حاصل شود که این دو رویداد، و یا حداقل مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان در ماه اکتبر، به عنوان بخشی از استراتژی تعریف شده قرار گیرند.

مشتاقانه بدنبال ادامه همکاری ثمربخشمان و رسیدن به اهداف مشترکمان هستم.

 

با احترام، اریک سینتورد، دبیر کل FISU