1401/11/07

اقدام بی نظیر فدراسیون در "مستریونیورس ایران"/ اسکان و تغذیه ورزشکاران رایگان شد

با مساعدت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، محل اسکان و تغذیه تمامی ورزشکاران ایرانی در این رویداد به صورت رایگان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در پی هدفگذاری فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در راستای میزبانی از رویدادهای بین المللی، بعد از برگزاری رقابت های جهانی 2022 تهران، کشورمان در نخستین ماههای سال 2023 میلادی برای نخستین بار در استان مازندران(شهر رامسر) میزبان رقابت های مستریونیورس خواهد بود.

این رویداد بین المللی از 26 لغایت 30 بهمن 1401 در رشته های بادی بیلدینگ، بادی کلاسیک، فیزیک کلاسیک، فیزیک، ماسکولار، فیتنس اسپرت، فیتنس استایل، فیتنس چلنج(آقایان و بانوان)، مچ اندازی(آقایان و بانوان) و قویترین مردان و در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می شود. جوایز نفرات برتر این رقابت ها 40 هزار دلار خواهد بود و 16 کارت حرفه ای نیز به قهرمانان اعطا می شود.

از همین رو با مساعدت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، محل اسکان و تغذیه تمامی ورزشکاران ایرانی در این رویداد به صورت رایگان خواهد بود. این درحالی است که ورزشکاران برای ثبت نام طبق  زمان تعیین شده که از یکم بهمن ماه تا یک هفته قبل از برگزاری رقابت ها می باشد باید با حضور در محل فدراسیون مراحل ثبت نام خود را پشت سر بگذارند.

گفتنی است؛ ورزشکاران جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با آقای عبدوس به شماره 09355129129 تماس حاصل نمایند.