1401/07/09
رضا فیروزی، نایب رییس فدراسیون بدنسازی خبر داد:

برگزاری مسابقات قویترین مردان کاپ آزاد کشوری در مهاباد/ رقابت ها با نام جام ریاست جمهوری انجام خواهد شد

نایب رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اعلام کرد مسابقات قویترین مردان کاپ آزاد کشوری روزهای 23 و 24 شهریورماه در مهاباد برگزار می گردد.

رضا فیروزی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در خصوص برگزاری مسابقات قویترین مردان کاپ آزاد کشوری به میزبانی مهاباد اظهار داشت: مسابقات قویترین مردان کاپ آزاد کشوری قرار است به همت هیات استان آذربایجان غربی به ویژه آقای پورایراندوست سرپرست هیات این استان در روزهای ٢٣ و ٢۴ شهریور ماه در شهر مهاباد برگزار شود. این مسابقات به مناسبت هفته دولت و به نام جام ریاست جمهوری نامگذاری شده است.

وی افزود: این رقابت ها در دو دسته ۱۰۵- و ۱۰۵+ کیلوگرم با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور  برگزار می شود. ثبت نام و وزن کشی ورزشکاران روز چهارشنبه از ساعت ۱۴ ظهر الی ۱۷ بعدازظهر انجام خواهد شد.

نایب رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خاطرنشان کرد: مسابقات در دو مرحله مقدماتی و فینال انجام خواهد گردید. مرحله مقدماتی این مسابقات از بعدازظهر روز چهارشنبه مورخه ۲۳ شهریورماه و مرحله فینال مسابقات از بعدازظهر روز پنجشنبه مورخه ۲۴ شهریورماه برگزار می شود و در پایان این مسابقات جوایز نفیس نقدی به نفرات اول تا دهم در هر دو دسته اهدا خواهد شد.