1400/06/31

معرفی برترین های مسابقات پرورش اندام قهرمانی استان آذربایجان شرقی

برترین‌های مسابقات پرورش اندام‌، بادی کلاسیک‌، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی باشگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی که به میزبانی تبریز برگزار شد، مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان شرقی، مسابقات پرورش اندام‌، بادی کلاسیک‌، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی باشگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی به مناسبت ایام ا... مبارک دهه فجر و گرامیداشت زنده یاد دکتر احد همتی( رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان اسکو) در مورخه های ۲۳و ۲۴ بهمن ماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و بدون تماشاگر در سالن فتح خیبر تبریز برگزار گردید.

اما مسابقات با حضور  ورزشکاران‌ علاقمند‌، جذابیت این دو روز را دو چندان نمود‌ و ورزشکاران در رقابتی نفس‌گیر و جذاب‌، به رقابت ‌در مقابل حریفان خود پرداختند که در پایان نفرات برتر کلیه اوزان معرفی شدند‌.

در حاشیه این مسابقات پیام باویلی نائب رئیس ، رضا خطیبی مسئول کمیته پرورش اندام و داریوش کاسبی مسئول کمیته پاورلیفتینگ هیات شهرستان تبریز انتخاب شده بودند حکم هایشان اهدا شد .

در پایان مسابقات از نفرات اول تا سوم و اورال مسابقات با اهداء حکم و مدال قهرمانی با اهدا لوح و جوایز نقدی تجلیل شد‌.

نتایج مسابقات به شرح زیر است‌:

جوانان

دسته +۷۵: رامین باقرزاده ، عرفان یادگاری ، میلاد رسولی

دسته ۷۵-: کامران ناصری ، امیر حسن غفاری ، فرهان عباس نژاد بزرگسالان

پرورش اندام

۶۰ کیلو : رامین آقازاده ، مرتضی فنونی ، بهروز جانی زاده

۶۵ کیلو: هوشنگ اسدپور ، محمدعلی رنجبری ، صابر عبدل

۷۰کیلو : حامد نوری ، شاهین درقائیان ، بهزاد شاسب

۷۵کیلو : کامران ناصری ، آرش حیدری ، حسن مسلمیون

۸۰ کیلو : جواد مهدی پور ، میلاد رسولی یونسی ، حسین محمدی

۸۵ کیلو : سعید احمدی ، بابک اصلی ، رامین باقرزاده

۹۰کیلو : ابوالفضل صدقی ، میکائیل شتربان ، سعید اسدی

۹۵ کیلو : حسین پاشازاده ، حسن علی یاری ، صابر زمانی

۱۰۰+کیلو : امیر خاکیان ، رامین عبداله زاده ، حامد قره بخشی

بادی کلاسیک

دسته اول : شاهین ورقائیان ، هوشنگ اسدپور ، صابر عبدل

دسته دوم : حامد نوری ، سعید امانی

دسته سوم : جواد مهدی پور ، محمد عبداله زاده ، آرش حیدری

دسته چهارم : بابک اصل نژاد ، مهدی ترهتی ، محسن ساقبی

دسته پنجم : سعید صالحی ، امیررضا نوری ، سیامک الیکاهی

فیزیک

دسته اول : اشکان نوین ، امیر تابان مهر ، پژمان شمس

دسته دوم : کیانوش ایزدپناه ، مهدی اسلامی ، امیر تنها

دسته سوم : معین رحمن زاده ، امین مصطفائی ، رضا زارعی

دسته چهارم : امیر محمد سعیدی ، پویا صیامی ، پوریا بیات

دسته پنجم : کوشا پهلوان زاده ، عزیز حیدرزاده ، میلاد کوهی

فیزیک کلاسیک

دسته اول : روئین علیپور ، آرمان احمدی

دسته دوم : سعید احمدی ،بهزاد بازدار ، آرش داوطلب

دسته سوم : جواد فریادی

دسته چهارم : حامد قره بخشی ، حسین پاشازاده ، سیامک الیکاهی

ماسکولار

دسته اول : عباس موسی نژاد ، آیدین کلشی ، وحید قانع

دسته دوم : حسن قهرمانی ، پیام علمی ،سالار ملکیان

اورال مسابقات پرورش اندام : ابوالفضل صدقی

نتایج تیمی

پرورش اندام : تیم مکث ، تیم تابانی ،تیم عدالت

بادی کلاسیک : تیم عدالت ، تیم مکث ، تیم تابانی

فیزیک : تیم تابانی ، تیم مکث ، تیم آذربایجان ‌