1400/09/16

لیست هفت تیم دیگر جهت شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی اعلام شد

اسامی ورزشکاران تیمهای هیأت های بدنسازی و پرورش اندام استانهای کرمانشاه، خراسان رضوی، زنجان، اصفهان، گیلان، چهارمحال و بختیاری و کردستان برای شرکت در رقابتهای انتخابی تیم ملی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اسامی تیمهای هیأت های بدنسازی و پرورش اندام کرمانشاه، خراسان رضوی، زنجان، اصفهان، گیلان، چهارمحال و بختیاری، کردستان جهت شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی د رشته های پرورش اندام، فیزیک، فیزیک کلاسیک، بادی کلاسیک و ماسکولار اعلام شد.

 

اصفهان

ورزشکار: امیرحسین عباد، میثم اسکندری، پاتریس رودری، علی عرب( فیزیک کلاسیک)، احمد جمشیدی، اشکان بهالو، پیمان کلانتر، شایان پرواز، علی بن افکند( فیزیک)، نوید دهقانی، مسعود قدیریان، احسان شمس، رضا حبیبی، مرتضی کثیری، سعید طرقی، عادل منظری، علی روناسی، علی شیروانی، علی منشی، فرهنگ عباسیان، حسین ممبینی، محمدجواد ابراهیمی، محمد سلیمانی، مرتضی عباسیان، اسماعیل سبزواری، حبیب فرهادی( پرورش اندام)، آرش آرمیده، رامتین نادری( ماسکولار)، شاهین صادقی، محمد پورخلیلی، مهرداد یارعلی، نجم الدین مرادی، علی عابد لوش آبادی، حمید غلامی، محمد دانلی بیگی، وحید عسگریان( بادی کلاسیک)، ( فیزیک جوانان)

سرپرست: حسین سرشارنیا

مربی: احمد شیروانی، امین سلطانی

 

گیلان

ورزشکار: آرمین شعبانی، عباس شفیعی، داود توکلی، محمد حسین زاده، حسین آرامی، مهرداد کامران، سینا شریفی( فیزیک)، مهدی باقی پور، علی مجدی( ماسکولار)، پوریا غلامرضاپور، حسین چهره پرداز، محمد پورجعفر، مسعود پوررضا( فیزیک کلاسیک)، همایون خداقلیزاده، احمد نوروزی نیا، سینا هرمزی، صادق یوسفی، مهدی مهدی صفت، سعید گرجالیان، عباس لاسمی، مجید نقی زاده، محمدمهدی منتظری( پرورش اندام) مازیار محمودی، کمال محمدی، احسان خورسندی( بادی کلاسیک)

سرپرست: محمد شریعت جو، کامبیز رضایی

مربی: میثم افتخارمعنوی، میلاد آگاهی

 

چهارمحال و بختیاری

ورزشکار: محمدجواد قاسمی( پرورش اندام جوانان)، ابراهیم روحی( پرورش اندام)، ابوالفضل خانه راد( ماسکولار)

سرپرست: ایمان فتاحی

مربی: جمال اخوت

 

کرمانشاه

ورزشکار: میعاد علی مددی، محمدامین خسروی( فیزیک کلاسیک)، مسعود فرهادزاده، علی رضا بیات، علی منتظری، سهیل دهقانی، عرفان کسنی( فیزیک)، یوسف حیدریان، علی حاتمی، رسول همتی( پرورش اندام)، پژمان نوری( ماسکولار)، جلیل سلیمانی، مهران پورجهان، ساسان قنبری( بادی کلاسیک)، سیوان یاری( فیزیک جوانان)

سرپرست: مهدی حاتمی

مربی: محمدامین اجدادی

 

خراسان رضوی

ورزشکار: رضا حیدری، امیرحسین یاوری، محمد کبودی، امین درگاهی، هادی واحدی نژاد، افشین سنگ تراش( فیزیک)، فرهاد صالحی، سهراب عنایتی، رسول حق پور، بهروز نوعی، سجاد حیدری، محمدرضا گلمکانی، مرتضی آریایی نژاد، امیرعباس ابارشی، حمیدر قربانی مقدمف ناصر دلیر( پرورش اندام)، محمد قلیزاده، شهاب افشار، کامبیز حیدری( ماسکولار)، بهروز بهروزیه، روح الامین مشکاتی، مهدی نوروزی، علی اصغر احسانی، علیرضا یاوری، ورح الامین مشکانی، مهدی نوروزی، مصطفی فاضلی سنگانی( بادی کلاسیک) مرتضی راستگو، مصطفی راستگو، حسین طوسی( فیزیک کلاسیک)

سرپرست: جواد ساقی

داور: جواد تبریزی

کمک مربی: وحید مطهری نژاد

مربی: محسن عباسپور

 

زنجان

جواد اسماعیلی، محسن یوسفی( فیزیک)، امیرحسین موسوی، رسول اسکندری، رامین نصیری( پرورش اندام)، ( ماسکولار)، هادی نوری، محمدرضا شریفی( فیزیک کلاسیک)

سرپرست: احمد کرمی

مربی: مهدی خان احمدلو

 

کردستان

ورزشکار: رضا شکری، پوریا کیانپور، بهمن میرزایی، جلال سنندجی، فرزاد حبیبی، محمد امیری، منوچهر میلادی، مهران کریمی، بابک رهنما