1400/09/16

اعلام اسامی چهار تیم برای شرکت در رقابت های انتخابی تیم ملی پرورش اندام

اسامی تیمهای هیأت های بدنسازی و پرورش اندام استانهای البرز، خراسان جنوبی، لرستان و مازندران برای شرکت در رقابتهای انتخابی تیم ملی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اسامی تیمهای هیأت های بدنسازی و پرورش اندام استانهای البرز، خراسان جنوبی، لرستان و مازندران برای حضور در رقابتهای انتخابی تیم ملی در پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار اعلام شد.

این رقابت ها طی روزهای 17 الی 20 شهریورماه به میزبانی سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار می شود. 

مازندران

ورزشکار:

سید رضا حسینی، ارمان رضوانی، ارش فیاض، حیدر اعظمی، علی صفری، عظیم متولی، مهیار آقاجانی، حمیدرضا اکبری، علی صداقتی، محسن کهن جامه و مجتبی رمضانی( بادی کلاسیک)، فرید صادقی، رضا محمودی، مرتضی ساروزه، مبین کریمی، مجتبی آبیاک، نریمان رمضانی، حمزه کلکناری، مهرداد شاه بابایی، پژمان محمودی، علی میرآقایی، مهدی خبازیان، میکائیل طوفان، خلیل اسدی، علی اصغر کابلی، جواد حسینی، جواد شاکریان، علی گلردی( پرورش اندام) ابوالقاسم نظری، محمد کریمی، محمد عطوفت، مظاهر قاسمی، میثم مژده( فیزیک کلاسیک)، محمدتقی امیری، سیدامیرحسین ساداتی، علی طالبی، ایمان تنیده، سینا خاکساری، شاهین لاهوتی(فیزیک)، محسن استرآبادی، سلمان آقاجانپور، ایمان روزبه(ماسکولار)

سرپرست: امیر بابانژاد

مربی: مجتبی یحیایی، امید بابانژاد

 

البرز:

ورزشکار:

کیانوش خرمی پور، جعفر بهرامی، مجید پارسامهر، حامد داودآبادی، محمدحسین عارفی، غلامرضا رستمزاد اسلاملو، یاور یزدانی، محمد جعفری، رحمت الله افشار، کریم نوبهاری( پرورش اندام)، مسعود صادقی، قاسم عباسپور، مهدی گورانی، بهنام آزادعلی بابالو، علی سلیمانی، مصطفی رضایی، کیوان فیروزبخت( فیزیک کلاسیک)، اسماعیل جمشیدی، جواد مالمیر، عرفان لطیفیان، مجتبی زارع، سام عبادی، اشکان برخورداری، ایوب خزائی( بادی کلاسیک)، رحمت الله افشار، ابراهیم حسن پور( پیشکسوتان)، محمد قلی زاده، محمد جواد فولادوند، امیر عزیزی( ماسکولار)، علی پیرهادی(فیزیک جوانان)، ادریس ویله پور، پارسا پناهی، احسان قانعی، میلاد موسی زاده، میثم اصلانی بالسینی، کامبیز احمدی قوچان( فیزیک)

مربی: وحید ساعی

سرپرست: یاسر فالی

 

لرستان

ورزشکار:

رضا بیرانوند، آبتین پگاه، یاسر بخرد، شاهین ابوالفضلی، آرمان حسنوند( بادی بیلدینگ)، نیما کیارش، محمد دارابی، محمدرضا دارابی نژاد، فریدون ولی پور، آرش ماسوری، حمید ابوالحسنی، فرشید شاه کرم، امیر محمد دهنادی، مهرداد بسطامی( بادی کلاسیک)، مهدی پاپی، هادی ظهرابیان( بادی کلاسیک)، رضا بیرانوند، سعید نورمحمدی، سیامک فرامرزی، مسلم ساهوری و رضا کیانی( فیزیک کلاسیک)، حبیب بیرانوند، هادی بارانی، مرتضی قاسمی وفایی، حمید سلطانی لرستانی، مبین ناصرپور، کیانوش کردعلیوند، مهدی یزدانی مطلق، ایوب جلیلی، علی پیرداده بیرانوند، مهدی رفیعی و سینا حیدرتبار( فیزیک و فیزیک ماسکولار)

سرپرست: اکبر بارانی

مربی: ایمان مالمیر، سجاد داودی

 

خراسان جنوبی

ورزشکار:

 محتشم خزیعه، امید محمدی مومن( پرورش اندام پیشکسوتان)، محمد متین سیروسی( فیزیک ماسکولار)، حمید دیانتی( فیزیک)، مرتضی خاکساری مقدم( بادی کلاسیک)

مربی و سرپرست: علی کهنسال