برترینهای مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی باشگاههای استان آذربایجانشرقی که به میزبانی تبریز برگزار شد، مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان شرقی، مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی باشگاههای استان آذربایجانشرقی به مناسبت ایام ا... مبارک دهه فجر و گرامیداشت زنده یاد دکتر احد همتی( رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان اسکو) در مورخه های ۲۳و ۲۴ بهمن ماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و بدون تماشاگر در سالن فتح خیبر تبریز برگزار گردید.
اما مسابقات با حضور ورزشکاران علاقمند، جذابیت این دو روز را دو چندان نمود و ورزشکاران در رقابتی نفسگیر و جذاب، به رقابت در مقابل حریفان خود پرداختند که در پایان نفرات برتر کلیه اوزان معرفی شدند.
در حاشیه این مسابقات پیام باویلی نائب رئیس ، رضا خطیبی مسئول کمیته پرورش اندام و داریوش کاسبی مسئول کمیته پاورلیفتینگ هیات شهرستان تبریز انتخاب شده بودند حکم هایشان اهدا شد .
در پایان مسابقات از نفرات اول تا سوم و اورال مسابقات با اهداء حکم و مدال قهرمانی با اهدا لوح و جوایز نقدی تجلیل شد.
نتایج مسابقات به شرح زیر است:
جوانان
دسته +۷۵: رامین باقرزاده ، عرفان یادگاری ، میلاد رسولی
دسته ۷۵-: کامران ناصری ، امیر حسن غفاری ، فرهان عباس نژاد بزرگسالان
پرورش اندام
۶۰ کیلو : رامین آقازاده ، مرتضی فنونی ، بهروز جانی زاده
۶۵ کیلو: هوشنگ اسدپور ، محمدعلی رنجبری ، صابر عبدل
۷۰کیلو : حامد نوری ، شاهین درقائیان ، بهزاد شاسب
۷۵کیلو : کامران ناصری ، آرش حیدری ، حسن مسلمیون
۸۰ کیلو : جواد مهدی پور ، میلاد رسولی یونسی ، حسین محمدی
۸۵ کیلو : سعید احمدی ، بابک اصلی ، رامین باقرزاده
۹۰کیلو : ابوالفضل صدقی ، میکائیل شتربان ، سعید اسدی
۹۵ کیلو : حسین پاشازاده ، حسن علی یاری ، صابر زمانی
۱۰۰+کیلو : امیر خاکیان ، رامین عبداله زاده ، حامد قره بخشی
بادی کلاسیک
دسته اول : شاهین ورقائیان ، هوشنگ اسدپور ، صابر عبدل
دسته دوم : حامد نوری ، سعید امانی
دسته سوم : جواد مهدی پور ، محمد عبداله زاده ، آرش حیدری
دسته چهارم : بابک اصل نژاد ، مهدی ترهتی ، محسن ساقبی
دسته پنجم : سعید صالحی ، امیررضا نوری ، سیامک الیکاهی
فیزیک
دسته اول : اشکان نوین ، امیر تابان مهر ، پژمان شمس
دسته دوم : کیانوش ایزدپناه ، مهدی اسلامی ، امیر تنها
دسته سوم : معین رحمن زاده ، امین مصطفائی ، رضا زارعی
دسته چهارم : امیر محمد سعیدی ، پویا صیامی ، پوریا بیات
دسته پنجم : کوشا پهلوان زاده ، عزیز حیدرزاده ، میلاد کوهی
فیزیک کلاسیک
دسته اول : روئین علیپور ، آرمان احمدی
دسته دوم : سعید احمدی ،بهزاد بازدار ، آرش داوطلب
دسته سوم : جواد فریادی
دسته چهارم : حامد قره بخشی ، حسین پاشازاده ، سیامک الیکاهی
ماسکولار
دسته اول : عباس موسی نژاد ، آیدین کلشی ، وحید قانع
دسته دوم : حسن قهرمانی ، پیام علمی ،سالار ملکیان
اورال مسابقات پرورش اندام : ابوالفضل صدقی
نتایج تیمی
پرورش اندام : تیم مکث ، تیم تابانی ،تیم عدالت
بادی کلاسیک : تیم عدالت ، تیم مکث ، تیم تابانی
فیزیک : تیم تابانی ، تیم مکث ، تیم آذربایجان