به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، بیست و هفتمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاههای کشور و انتخابی تیم ملی که از 19 تیرماه در ارومیه و به میزبانی هیات بدنسازی استان آذربایجان غربی آغاز شده، روز گذشته با برگزاری مسابقات دست راست بزرگسالان و پيشكسوتان پیگیری شد.
در ادامه نتایج رقابت های بخش معلولین و دست راست بزرگسالان و پيشكسوتان را مشاهده می کنید:
معلولین/// دست چپ
معلولین نشسته فیزیکی، همه سنین
100+ کیلوگرم
1- بهروز خادمی
ایستاده اختلالات فیزیکی، همه رده ها
60- کیلوگرم
1- هاشم خلیلی
80- کیلوگرم
1- امید غلامی اصل
ایستاده اختلالات فیزیکی 14 تا 23 سال
65- کیلوگرم
1- محمد کریمی
65+ کیلوگرم
1- محسن طالبی
ایستاده اختلالات بالاتنه، همه رده ها
85- کیلوگرم
1- سینا نوروزی
ایستاده نابینا، همه رده ها
100- کیلوگرم
1- اسماعیل نقدی
ایستاده ناشنوا، همه رده ها
60- کیلوگرم
1- رضا حصاری
ایستاده فلج مغزی، همه رده ها
80- کیلوگرم
1- محمدحسین ابراهیم زاده
معلولین/// دست راست
معلولین نشسته فیزیکی، همه رده ها
65- کیلوگرم
1- غلامرضا رسولی
100+ کیلوگرم
1- بهروز خادمی
معلولین نشسته فیزیکی با اختلالات زیاد، همه رده ها
80- کیلوگرم
1- محمد صحابت
ایستاده اختلالات فیزیکی، همه رده ها
60- کیلوگرم
1- هاشم خلیلی
70- کیلوگرم
1- حسین استادی
90- کیلوگرم
1- محسن گلاف
90+ کیلوگرم
1- احمد الهی نیا
ایستاده اختلالات فیزیکی 14 تا 23 سال
55- کیلوگرم
1- ابوالفضل حسین پور
65- کیلوگرم
1- محمد کریمی
65+ کیلوگرم
1- محسن طالبی
ایستاده اختلالات بالاتنه، همه رده ها
85- کیلوگرم
1- سینا نوروزی
ایستاده نابینا، همه رده ها
90- کیلوگرم
1- اسماعیل نقدی
ایستاده ناشنوا، همه رده ها
60- کیلوگرم
1- رضا حصاری
ایستاده فلج مغزی، همه رده ها
80- کیلوگرم
1- محمدحسین ابراهیم زاده
بزرگسالان/// دست راست
55- کیلوگرم
1- هادی عظیمی – چهارمحال و بختیاری
2- متین آل ابراهیم – خراسان رضوی
3- دانیال قزل – گلستان
60- کیلوگرم
1- اکبر حبیب الله زاده – آذربایجان شرقی
2- سعید آذری – آذربایجان شرقی
3- حسین جعفری – خراسان رضوی
65- کیلوگرم
1- حسین حبیب الله زاده – آذربایجان شرقی
2- رضا عابدین – آذربایجان شرقی
3- سیدمحمد هاشمی – مازندران
70- کیلوگرم
1- میثم گلی – خراسان شمالی
2- ابوالفضل پرکم – فارس
3- مجتبی عربی – آذربایجان غربی
75- کیلوگرم
1- آرتین یاری نژاد – خراسان رضوی
2- علی جامی – فارس
3- جمیل کر – گلستان
80- کیلوگرم
1- فرزنی عطایی – خراسان رضوی
2- علی حسین زاده – آذربایجان غربی
30 مهدی زرسینه – کرمانشاه
85- کیلوگرم
1- منصور عبادی – آذربایجان غربی
2- رضا صادقی – اصفهان
3- حیدر درویشی – لرستان
90- کیلوگرم
1- حسین جعفری – آذربایجان غربی
2- احمد خراسانی – آذربایجان شرقی
3- محسن مختاری – اصفهان
100 کیلوگرم
1- اسماعیل نقدی – اصفهان
2- محمد ترابی – اصفهان
3- عماد باقرزاده – چهارمحال و بختیاری
110 کیلوگرم
1- امید سهرابی – قزوین
2- وحید امیدی – خوزستان
3- رحیم صدیقی – آذربایجان شرقی
110+ کیلوگرم
1- احسان مهرافزا – البرز
2- رامین ربیعی – چهارمحال و بختیاری
3- بهزاد خادمی – خراسان رضوی
پیشکسوتان///دست راست
مستریک
70- کیلوگرم
1- بهرام صیادجو – بوشهر
2- حسین رمضانی – قزوین
3- حسین استادی – کردستان
80- کیلوگرم
1- جواد آزادی – اصفهان
2- مصطفی فلاح - قزوین
3- ابوذر حسینی – آذربایجان غربی
90- کیلوگرم
1- مهدی پرکم – فارس
2- محمد فلاحیان – اصفهان
3- صادق جوانبخت – چهارمحال و بختیاری
100- کیلوگرم
1- حمید رهنما – خراسان رضوی
2- احمد الهی نیا – خوزستان
3- مجید رنجبرروان – آذربایجان شرقی
100+ کیلوگرم
1- سیدمجتبی منفرد – بوشهر
2- مسعود احمدی – لرستان
3- احمد قلی زاده – آذربایجان شرقی
مستر دو
60- کیلوگرم
1- نیما فلاح – خراسان شمالی
70- کیلوگرم
1- نصرالله درزی – مازندران
2- قربانعلی ابراهیمی – مازندران
80- کیلوگرم
1- رسول جامی – فارس
2- مجید پگاه – قزوین
3- موسی محمودی – مازندران
90- کیلوگرم
1- مححمدرضا خانلاری – آذربایجان شرقی
2- محمود قادری – فارس
3- محسن محمدی – البرز
100- کیلوگرم
1- حسین رحیمی – آذربایجان غربی
2- احمد آفاق – آذربایجان شرقی
3- عبدالرضا زارعی – فارس
100+ کیلوگرم
1- ابوالفضل شایسته – اصفهان
2- مرتضی وهاب زاده – آذربایجان شرقی
3- فرشید استاد نژاد – یزد
مستر سه
70- کیلوگرم
1- ایرج رضایی – فارس
80- کیلوگرم
1- ماشالله حسینی – البرز
2- حمیدرضا قائمی – مازندران
90- کیلوگرم
1- مراد خوردآقایی- آذربایجان غربی
2- محمدحسین جمالی – مازندران
مستر چهار
آزاد
1- مسیح رنجبر - فارس