برگزاری مراسم باشکوه اهدای مدال ها و کاپ های مرحوم "بیتو" به موزه آستان قدس رضویمراسم اهدای کاپ ها و مدال های مرحوم بیت اله عباسپور به موزه آستان قدس رضوی با شکوه هرچه تمام تر برگزار شد.

مراسم اهدای کاپ ها و مدال های مرحوم بیت اله عباسپور به موزه آستان قدس رضوی با شکوه هرچه تمام تر برگزار شد.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، طی مراسمی با حضور هاشمی مدیر کل ورزش آستان قدس رضوی فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی، سروش پور آزاد سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام استان، پور علی فرد رئیس و مهدی نصیبی دبیر فدراسیون، همتی همسر و حنانه عباسپور تنها یادگار مرحوم بیت اله عباسپور، پدر و مادر و پدر همسر بیتو کاپ ها و مدال های مرحوم بیت اله عباسپو به موزه آستان قدس رضوی اهدا شد.

ناصر پورعل فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در این مراسم ضمن سخنانی خطاب به حاضران در مراسم گفت: از آستان قدس رضوی، اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام استان که تلاش خود بسیاری کردند، تا مراسمی باشکوه و در خور شأن ورزشکاران ارزشمند کشورمان برگزار شود تشکر می کنم.

پورعلی فرد گفت: ما مدت زیادی بود که برای تحقق این اتفاق ارزشمند تلاش و پیگیری کردیم تا اینکه این امر میسر شد. از آرزوهای قلبی وی بود.

پورعلی فرد افزود: زمانی که مرحوم بیت اله عباسپور در قید حیات بودند آرزو داشتند که مدال هایش در موزه آستان قدس رضوی ثبت شود که خدا را شکر این اتفاق امروز افتاده است.

وی اظهار کرد: پیش از بیماری مرحوم عباسپور باهم به توافق رسیدیم که ایشان را به عنوان مدیر تیم ملی منصوب کنیم، که متاسفانه 10 روز بعد از این تصمیم با او تماس گرفتیم و مطلع شدیم در بستر بیماری است و تقدیر و سرنوشت چنین بود که او آسمانی شود.

پور علی فرد در پایان گفت: مرحوم بیت اله عباسپور جزو معدود ورزشکاران مقید و تمام عیاری بودند که بی شک روح آن فقید سعید مورد آمرزش قرار گرفته و همنشین ائمه اطهار (ع) شده است، سعادت بزرگی که نصیب هرکسی هم نمی شود که مدال هایش در آستان قدس جاودانه شود.

گفتنی است: در راه هرچه بهتر برگزار شدن مراسم اهدا کاپ ها و مدال های مرحوم بیت اله عباسپور به موزه آستان قدس رضوی سروش پور آزاد سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام استان خراسان رضوی نقش تاثیر گذاری داشتند.