برگزاری دومین اردوی آمادگی تیم های ملی در آکادمی مخابراتدومین اردوی آمادگی تیم های پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک اعزامی به رقابت های جهانی بنیدروم برگزار شد.

دومین اردوی آمادگی تیم های پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک اعزامی به رقابت های جهانی بنیدروم برگزار شد.به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، دومین اردوی تیم های ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک اعزامی به رقابت های جهانی بنیدروم اسپانیا با حضور مهدی نصیبی دبیر، علیرضا فخیمی مسوول حراست فدراسیون و ... در محل آکادمی مخابرات برگزار شد. اردویی که در آن کادر مربیگری تیم های ملی با دیدن آخرین شرایط بدنی ورزشکاران اظهار امیدواری کردند که این تیم بتواند در بنیدروم یکبار دیگر از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند.

مهدی نصیبی دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در محل اردو ضمن آرزوی موفقیت برای ورزشکاران اعزامی خطاب به آنها گفت: شما بهترین و شاخص ترین ورزشکاران این رشته در حال حاضر در سطح کشور به حساب می آئیدو این پتانسیل را دارید تا یکبار دیگر در صحنه جهان افتخار آفرینی کرده و برای مردم قدرشناس ایران شادی را به ارمغان بیاورید.

نصیبی در پایان صحبت هایی خود مرتضی روشن ضمیر قهرمان خوب و با اخلاق مازندرانی را به عنوان کاپیتان تیم های اعزامی معرفی کرد.

گفتنی است در سفر به اسپانیا تیم های ملی اعزامی را وحید اکبرزاده به عنوان سرمربی، رضا درویش به عنوان مدیر، یوسف کریمی و علی نعمتی به عنوان مربی همراهی خواهند کرد.