كار بزرگ مچ اندازان ايراني در آنتاليا

نصيبي: رژيم صهيونيستي را به رسميت نمي شناسيم!مدیر تیم ملی مچ اندازی ایران گفت: رشته مچ اندازي آينده درخشاني را پيش روي خود داشته و ما بايد بيشتر به اين رشته و ورزشكاران آن توجه كنيم .

مدیر تیم ملی مچ اندازی ایران گفت: رشته مچ اندازي آينده
درخشاني را پيش روي خود داشته و ما بايد بيشتر به اين رشته و ورزشكاران آن توجه كنيم.به گزارش سايت رسمي فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام، مهدي نصيبي كه بعنوان مدير تيم ملي مچ اندازي ايران در آنتالياي تركيه حضور دارد، ضمن اعلام مطلب بالا گفت : صراحتا اعلام مي كنم كه هرگز چنين پيشرفتي را در مچ اندازي تصور نمي كردم.

نصيبي افزود: در گفت و گوهايي كه با مسئولان فدراسيون جهاني اين رشته در آنتاليا داشتم ، يقين پيدا كردم كه اين رشته آينده درخشاني را خواهد داشت و حالا وظيفه ماست كه در ايران به اين رشته و ورزشكاران آن بيشتر توجه كنيم.

مدير تيم ملي مچ اندازي ايران در ادامه افزود: خوشبختانه شرايط تيم خوب و بچه ها در حد توان و انتظار تلاش خود را كرده و مي كنند و اين قابل تحسين است.
نصيبي در خصوص عدم رژه تيم ملي مچ اندازي در مراسم افتتاحيه گفت : وقتي متوجه شديم كه در مراسم رژه بايد در كنار ورزشكاران رژيم غاصب صهيونيستي قرار بگيرم از رژه انصراف و با اين كار خود اعلام كرديم كه ما هرگز رژيم صهيونيستي را به رسميت نشناخته و نخواهيم شناخت .