نصیبی: با فعالیت های موازی برخورد می کنیم!هیچ فدراسیون، مرکز آموزشی، سازمان ها، نهادها و ... حق برگزاری کلاس های آموزشی و مربیگری در رشته های بدنسازی و پرورش اندام و رشته های دیگر زیر مجموعه آن را ندارند.

هیچ فدراسیون، مرکز آموزشی، سازمان ها، نهادها و ... حق برگزاری کلاس های آموزشی و مربیگری در رشته های بدنسازی و پرورش اندام و رشته های دیگر زیر مجموعه آن را ندارند.مهدی نصیبی دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ضمن بیان مطلب بالا به سایت فدراسیون گفت: طی سالیان گذشته هر شخصی در فدراسیون های دیگر، مراکز آموزشی، سازمانها و نهادها و ... به خود این اجازه را می داد که در امورات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام دخالت کرده و برگزار کننده دوره های آموزشی، مربیگری، سمینار و ... در ارتباط با رشته بدنسازی و پرورش اندام باشد که ما در نخستین گام با هماهنگی مسئولان ذیربط در وزارت ورزش و جوانان بر آن شدیم تا با قدرت در مقابل این کارهای موازی ایستاده و مانع از فریب جوانان این مرز و بوم شویم.

نصیبی افزود: متاسفانه این روزها در فدراسیون با حجم بالایی از مدارک تقلبی مواجه هستیم که هیچ کاری هم برای تطبیق آنها برای مراجعه کنندگان نمی توانیم انجام دهیم. کارهایی که انگیزه مارا در انجام وظایف خود پیش از پیش تقویت می کند.

وی اظهار کرد: دوستانی که در سراسر کشور دارای مدارک مربیگری و یا گواهینامه های این چنینی هستند، بهتر است برای استعلام مدارک خود با در دست داشتن اصل آن به فدراسیون مراجعه کرده تا شرایط مدارک آنها بدرستی مشخص شود.

دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در پایان از برگزاری یک دوره کلاس مربیگری بدنسازی و پرورش اندام توسط یکی از فدراسیون های دیگر ورزشی در شیراز خبر داد و گفت: با هماهنگی های لازم، با رئیس هیات فارس و مدیر کل اداره ورزش و جوانان آن استان جلوی برگزاری چنین دوره ای گرفته شد و از این پس نیز با موازی کاری هایی که توسط دیگران در سطح کشور در خصوص رشته پرورش اندام و رشته های دیگر زیر مجموعه انجام گیرد به شدت برخورد خواهد شد.