مرزوقی: بانوان مچ اندازی کشور در کرمان به میدان میروند!تمامی داوطلبانی که طی سالهای گذشته بنوعی نمره قبولی در آزمونهای مربیگری فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام را بدست نیاورده اند می توانند در آزمون مجدد مربیگری درجه 3 که در تاریخ 12 مرداد ماه در کانون توحید برگزار خواهد شد، شرکت نمایند که شرایط و نحوه ثبت نام در اطلاعیه های بعدی و از طریق سایت فدراسیون اعلام خواهد شد.

تمامی داوطلبانی که طی سالهای گذشته بنوعی نمره قبولی در آزمونهای مربیگری فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام را بدست نیاورده اند می توانند در آزمون مجدد مربیگری درجه 3 که در تاریخ 12 مرداد ماه در کانون توحید برگزار خواهد شد، شرکت نمایند که شرایط و نحوه ثبت نام در اطلاعیه های بعدی و از طریق سایت فدراسیون اعلام خواهد شد.


به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، زهره مرزوقی نایب رئیس بانوان فدراسیون ضمن بیان این مطلب گفت: همچنین بنا داریم نخستین دوره مربیگری مچ اندازی درجه 3 بانوان را در تاریخ 20 لغایت 26 مرداد ماه در کانون توحید برگزار نماییم.

مروزقی در ادامه گفت: دومین دوره کلاس های مربیگری درجه 2 بانوان و آقایان نیز از تاریخ 10 لغایت 16 شهریور ماه برگزار و سمینار مربیگری درجه 2 نیز طی روزهای یکم و دوم شهریور ماه در کانون توحید تهران انجام خواهد شد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در پایان در خصوص تاریخ برگزاری مسابقات مچ اندازی بانوان قهرمانی کشور اظهار کرد: دومین دوره مسابقات مچ اندازی بانوان قهرمانی باشگاه های کشور طی روزهای 3 لغایت 5 مرداد ماه در کرمان برگزار خواهد شد.