معرفی نفرات برتر مسابقات پرورش اندام خراسان‌شمالیمسابقات پرورش اندام، فیزیک و بادی کلاسیک استان خراسان‌شمالی با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد.

مسابقات پرورش اندام، فیزیک و بادی کلاسیک استان خراسان‌شمالی با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد.به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی، بیست و سومین دوره مسابقات پرورش اندام، دومین دوره مسابقات فیزیک و سومین دوره مسابقات بادی کلاسیک قهرمانی استان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و در هشت وزن ، دودسته قدی در رشته بادی کلاسیک و سه دسته قد و وزن در رشته فیزیک برگزار شد.

در رشته بادی کلاسیک و رده سنی بزرگسالان و در وزن 157- کیلوگرم اسکندر گرمه‌ای ، هادی وحیدی و میلاد نیازی هر سه از بجنورد در سکوی نخست ایستادند.

در 175+ کیلوگرم این رشته نیز حامد یگانه ، حسین عطایی و مهدی وحدانی از بجنورد صاحب عناوین نخست شدند.

در رشته فیزیک و دسته قدی 172- سانتی‌متر شهاب هژیر ، اسکندر گرمه‌ای و سید مرتضی خیرآبادی هر سه از بجنورد به مقام قهرمانی رسیدند.

در همین رشته و در دسته قدی 176- حسین شاطر زاده ، حسن نیازی مقدم و وحید روحی از بجنورد در سکوی نخست ایستادند.

در دسته قدی 176+ محمود محمدیان ، مهدی وحدانی و سهیل هوری پور از بجنورد اول شدند.

در رشته پرورش اندام و رده سنی جوانان و در وزن 70- کیلوگرم جلال رشخانی از گرمه صاحب گردن‌آویز طلا شد و وحید روحی و علی خاکشور از بجنورد و شیروان دوم و سوم شدند.

در پرورش اندام جوانان و 70+ کیلوگرم اسکندر گرمه‌ای از بجنورد در سکوی نخست قهرمانی ایستاد و مهدی وحدانی و حسن نیازی هر دو از بجنورد دوم و سوم شدند.

این مسابقات در بخش بزرگسالان و در وزن 65 کیلوگرم با قهرمانی سعید رحمانی از بجنورد ، روح اله سعید نیا از بجنورد و رضا پرویزی از آشخانه ادامه یافت.

در وزن 70 کیلوگرم پرورش اندام میلاد نیازی مقدم از بجنورد به مقام قهرمانی رسید ، غلامرضا جیرانی و موسی‌الرضا ملازاده از شیروان و صاحب سکوی دوم و سوم شدند.

در 75 کیلوگرم حسین براتی مقدم اول شد و مهرداد محمدی و وحید ایرانی دوست هر سه از شیروان دوم و سوم شدند.

در 80 کیلوگرم هادی وحیدی و توفیق شاهکو از بجنورد و مهدی کلاته از اسفراین اول تا سوم شدند.

در 85 کیلوگرم رامین پور عباس ، سید علی موسوی و حسین عطایی از بجنورد عناوین برتر را به دست آوردند.

در 90+ کیلوگرم علی راحتی از بجنورد ، بهزاد نظری از شیروان و سید محمد عامری از بجنورد اول تا سوم شدند.

امین اکبری مطلق رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان شمالی با اشاره به حضور 60 ورزشکار در این مسابقات یک‌روزه از شهرستان‌های استان و خراسان رضوی ، گلستان و تهران گفت: در بخش تیمی این رقابت‌ها تیم جوانان سالار با 84 امتیاز کاپ قهرمانی را بالای سر برد و گروه‌های رویال رکورد با 83 و جسم و اندیشه با 74 دوم و سوم شدند.

حسین شاطر زاده از بجنورد نیز به‌عنوان ستاره مسابقات در بخش فیزیک معرفی شد.