تقدير رئيس فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام از مديران روابط عمومي هيات هاي سراسر كشورناصر پورعليفرد رئيس فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام در آستانه روز ٢٧ ارديبهشت روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي با ارسال پيامي از تلاش هاي مسئولان روابط عمومي هيات هاي سراسر كشور تقدير و تشكر كرد.

ناصر پورعليفرد رئيس فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام در آستانه روز ٢٧ ارديبهشت روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي با ارسال پيامي از تلاش هاي مسئولان روابط عمومي هيات هاي سراسر كشور تقدير و تشكر كرد.به گزارش سايت رسمي فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام متن پيام ناصر پورعليفرد به اين شرح است: فرا رسيدن ٢٧ ارديبهشت ، روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي و تقارن آن با ليالي پر فيض قدر را به فال نيك گرفته از خداوند متعال مي خواهيم ، برايمان تقديري سراسر خير ، بركت و موفقيت در كار و زندگي رقم بزند.


در قرن بيست و يكم ، صاحبان قدرت ارتباط و كساني كه هنر برقراري ارتباط موثر را دارند ، در زمره موفق ترين افراد قرن بشمار مي روند.
روابط عمومي خوب و هنر نفوذ در ديگران و مهارت تاثير گذاري بر روي اشخاص در زمره فنوني است كه همه افراد علاقه مند به يافتن جايگاه مناسب بايد به آن مسلط باشند. به همين دليل داشتن روابط عمومي خوب و تسلط و علم برقراري ارتباط موثر ، حتي از داشتن مدرك تحصيلي و تخصصي هم ارزشمندتر و گرانبها تر قلمداد مي شود .به اين مهارت هوشمندانه گران ، طلاي سفيد قرن بيست و يكم لقب داده اند.

ضمن عرض تبريك اين روز خدمت شما فرهيخته گرامي ، از درگاه خداوند منان آرزوي توفيق بهره مندي از فيوضات ماه مبارك رمضان و موفقيت بيشترجنابعالي را خواستارم.