توصیه جدی رئیس فدراسیون بر لزوم رعایت دقیق قوانین در رقابت های بندرعباسبا توصیه جدی ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در جلسه هماهنگی رقابت های قهرمانی باشگاه های کشور، رعابت قوانین و مقررات در بالاترین سطح آن در رقابت های بندرعباس الزامی اعلام شد.

با توصیه جدی ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در جلسه هماهنگی رقابت های قهرمانی باشگاه های کشور، رعابت قوانین و مقررات در بالاترین سطح آن در رقابت های بندرعباس الزامی اعلام شد.به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، جلسه مسئولان برگزار کننده رقابت های قهرمانی باشگاه های کشور با حضور ناصر پورعلی فرد، رضا فیروزی و مهدی نصیبی، رئیس، نائب رئیس و دبیر فدراسیون برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون گفت: دیگر زمان نان قرض دادن به این و آن در فدراسیون بسر آمده و باید همه چیز در رقابت ها بر اساس رعایت دقیق قوانین انجام شود.
پورعليفرد افزود :اتفاقات ناخوشانید رخ داده در مسابقات زنجان صد درصد اشتباه بود، که دیگر نباید تکرار شود.

پورعلی فرد در ادامه گفت :کمیته مسابقات باید در بحث ثبت نام و کنترل ورزشکاران تیم های باشگاه های استان ها با دقت بيشتري عمل کرده تا مشکلات مسابقات قبلی دیگر تکرار نشود.

رئیس فدراسیون خاطرنشان کرد: برای بحث وزن کشی ترتیبی اتخاذ نمائید تا داورانی که شاگرد دارند، در آن حاضر نباشند.

پورعلی فرد با یادآور شدن شرایط اقتصادی امروز کشور اظهار کرد: باید جلوی ریخت و پاش ها گرفته شده و کاری کنیم تا میزبانان با مشکل مواجه نشوند.

بحث رعایت صرفه جویی در برگزاری مسابقات از دیگر مسائلی بود که پورعلی فرد به آن اشاره داشت و اعلام کرد که باید این مسئله در محل مسابقات رعایت شود.