امضای تفاهم نامه همکاری بین مسوولان وزارت علوم و فدراسیونمدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه کارشناس قهرمانی این وزارتخانه، روز گذشته در محل فدراسیون با ناصر پورعلی فرد دیدار و تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه کارشناس قهرمانی این وزارتخانه، روز گذشته در محل فدراسیون با ناصر پورعلی فرد دیدار و تفاهم نامه همکاری امضا کردند.به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام محمد حسین علی زاده مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، همراه با محمد بخردی کارشناس قهرمانی آن وزارت خانه روز گذشته، با حضور در محل فدراسیون با ناصر پورعلی فرد دیدار و گفتگو کردند. دیداری که در پایان به امضاء یک تفاهم نامه همکاری ختم شد.

محمد حسین علی زاده مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری در ارتباط با جلسه گفت: جلسه بسیار خوبی بود که برگزار شد و متعاقب آن نیز به امضا یک تفاهم نامه همکاری مشترک منجر شد.

علی زاده افزود: خوشبختانه با توجه به جمعیت بسیاری از دختران و پسران، علاقمندی که به فعالیت های جسمانی در دانشگاه ها داریم، وظیفه خود می دانیم که پاسخگوی نیازهای آنها نیز باشیم.

علی زاده در ادامه اظهارداشت : در حال حاضر 107 اطاق بدنسازی در 90 دانشگاه مشغول فعالیت مستمر بوده و برنامه ما برای سال 1399 این است که همه دانشگاه های ما در سراسر کشور یک اطاق بدنسازی داشته باشند. چرا که علاقمندی دختران و پسران دانشجوی ما به رشته بدنسازی و پرورش اندام به هیچ وجه قابل کتمان نیست و امروز همین نیاز باعث شده تا در دیدار با رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به نتایج بسیار خوبی در خصوص همکاری های مشترک برای آینده برسیم.

مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره تفاهم نامه ای که بین وزارت علوم و فدراسیون به امضاء رسیده گفت: امروز ما تفاهم نامه ای را امضا کردیم که از این پس امکانات خود را برای فعالیت امن تر دانشجویان در اختيار گذاشته تا خیالمان نیز از هر نظر راخت باشد و دانشجویان ما بتوانند در فضایی امن، فعالیت های چشمگیر و قابل اعتمادی را انجام دهند.

علی زاده خاطرنشان کرد: به یاری خدا و با آغاز سال 1399 ما شاهد برگزاری دوره های آموزشی و ایجاد زمینه های رشد و توسعه بیشتر این رشته در بین دانشجویان خود خواهیم بود. ضمن اینکه از آدم های تحصیل کرده ای نیز در قامت مربی برای هدایت درست علاقمندان استفاده خواهیم کرد.

علی زاده در پایان یادآور شد: با این شیوه اتحاذ شده امیداوریم بتوانیم از سال آینده شاهد حضور چشمگیر ورزشکاران دانشجو در رقابت های مختلف باشیم. اما این را نیز باید بگویم که فعالیت های بدنی و جسمانی تعریف شده، علاوه بر دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه را نیز شامل خواهد شد که این موضوع می تواند اتفاق بسیار خوبی برای ورزش کشور باشد.