برگزاری آزمون مجدد دوره های مربیگری درجه 2 و 3 بدنسازی و پرورش اندامآزمون مجدد دوره های مربیگری درجه 2 و 3 بدنسازی و پرورش اندام آقایان و بانوان مرداد ماه برگزار می شود.

آزمون مجدد دوره های مربیگری درجه 2 و 3 بدنسازی و پرورش اندام آقایان و بانوان مرداد ماه برگزار می شود.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، آن دسته از افرادی که موفق به کسب نمره قبولی در دوره های مربیگری درجه 2 بدنسازی و پرورش اندام نشده اند، می توانند پس از عضویت در سامانه ملی بدنسازی و پرورش اندام تا تاریخ 4 مرداد ماه وارد قسمت ثبت نام دوره های مربیگری و داوری شوند و از طریق آیکون نارنجی رنگ به نام "فدراسیون" اقدام به ثبت نام در دوره مربوط نمایند.

شایان ذکر است، اسامی ثبت نام کنندگان از طریق کمیته آموزش مورد ارزیابی و پس از تائید نفرات مجاز به حضور در آزمون مجدد مربیگری درجه 2 تا تاریخ 6 مرداد ماه نسبت به واریز مبلغ 000/300/2 ریال از طریق درگاه موجود در سایت اقدام به ثبت نام و کارت ورود به جلسه را اخذ نمایند.

گفتنی است، ساعت 12 و 30 دقیقه روز جمعه 18 مرداد ماه آزمون مجدد مربیگری درجه 2 برگزار خواهد شد. همچنین آزمون مجدد مربیگری درجه 3 بانوان نیز ساعت 8 و 30 دقیقه صبح همان روز و آزمون مجدد درجه 3 بدنسازی و پرورش اندام آقایان نیز ساعت 10 و 30 دقیقه برگزار می شود.

شرکت گنندکان موظف هستند طبق ساعات اعلام شده با کارت ملی و کارت ورود به جلسه خود را که از طریق سایت دریافت می کنند در محل میدان توحید، خیابان پرچم، کانون فرهنگی توحید حضور داشته باشند.

داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به شماره 09330106454 آقای سعید مظفری تماس حاصل نمایند.