دیدار نوروزی کارکنان فدراسیون با رئیس آنپیش از ظهر امروز با حضور ناصر پورعلی فردرئیس فدراسیون دیدار نوروزی رئیس با کارکنان فدراسیون انجام شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، پیش از ظهر امروز ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون در دیدار با کارکنان فدراسیون ضمن عرض تبریک و سالی سرشار از موفقیت برای همکاران خود خطاب به آنها گفت: مثل همیشه اولویت اول کاری ما در فدراسیون رضایت مردم و مخاطبان ماست. مخاطبانی که انتظار دارند، کار آنها در کمترین زمان و با بیشترین میزان میزان سرعت و دقت انجام شود که امیدوارم که در سال 98 نیز این اتفاق همانند سالهای گذشته بیفتد.

پورعلی فرد در ادامه در خصوص فعالیت های برخی از دوستان در فضای مجازی گفت: ما بی توجه به آنچه در فضای مجازی می گذرد، وظیفه داریم تا زمانی که عهده دار مسوولیت هستیم کار خودمان را بکنیم و هرگز وقتمان را به پاسخ دادن به این و آن در فضای مجازی هدر نخواهیم کرد، چرا که اصولاً سمت و سوها را خوب می شناسیم و می دانیم که هدف دوستان از ایجاد چنین فضایی چیست.

رئیس فدراسیون در خصوص رعایت هر چه بهتر اصل صرفه جویی در فدراسیون گفت: همه ما نسبت به امکاناتی که در فدراسیون در اختیار داشته و داریم مسوول هستیم و باید در حفظ آن کوشا بوده و از اصراف بپرهیزیم.

پورعلی فرد در خصوص سیستم پاسخگویی در فدراسیون گفت: اینکه هر کس گذرش به تهران و به محل فدراسیون افتاد بخواهد پیگیر کار خودش باشد، اصلاً کار درستی نیست و ما نیز باید اربای رجوع بیاموزانیم که اگر آنها کاری هم با فدراسیون داشته و دارند، تنها این کار با نامه کتبی روسای هیات های مربوطه عملی خواهد بود.

پورعلی فرد در خصوص سیل و اتفاقات ناگوار که در ابتدای سال 98 گریبان برخی از هموطنان عزیزمان را در برخی از استان های کشور گرفت، گفت: بر اساس وظیفه ای که بر عهده داشته و داریم، از هیچ کمکی در خصوص هموطنان سیل زده خود دریغ نخواهیم کرد، ضمن اینکه از همان ابتدای امر نیز همراه هموطنان سیل زده خود بودیم و امیدواریم که هرچه زودتر این مشکلات حل شده و بار دیگر هموطنان سیل زده ما بتوانند زندگی آرام و عادی خود را از گیرند.