همه چیز در خصوص رقابت های مچ اندازی قهرمانی کشور؛

همه رکوردها شکست!



بیستمین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور انتخابی تیم ملی جهت حضور در رقابت های آسیایی سال 2019 طی روزهای 24 لغایت 26 بهمن ماه با حضور نزدیک به 700 ورزشکار از 26 استان کشو ردر مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران رامسر برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور در دو بخش راست دست و چپ دست برگزار و برای اولین بار با حضور معلولین ایستاده نیز در آن با یکدیگر به رقابت پرداختند.

حضور نزدیک به 700 ورزشکار در رقابت های رامسر گرمی خاصی به مسابقات بخشید و سبب شد تا داوران روزهای شلوغی را در جریان رقابت ها تجربه کنند. رقابت هایی که در چپ و رد مجموع تیمی آن اصفهان اول شد. گلستان به مقام دوم رسید و تهران نیز عنوان سوم را از آن خود کرد.

در راست دست باز اصفهانی ها اول شدند و تیم های گلستان و مازندران به ترتیب عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.

بیستمین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور در رامسر در بسیاری از بخش ها رکورد شکنی کرد. رکورد در تعداد ورزشکاران شرکت کننده، رکورد در تعداد استان های کشور و خیلی از رکوردهای دیگری که قطعاً به این زودی ها ................ نخواهد شد. مسابقاتی که در پایان نفرات برتر رده های سنی و اوزان مختلف آن این چنین معرفی شدند.

***چپ دست***
*** رده سنی جوانان
55 کیلو گرم
1- محمدجواد زارع زاده- یزد
2- قدرت الله عبدالهی- تهران
3- علیرضا مرادی- کرمانشاه
60 کیلو گرم
1- داود آقاپور- آذربایجان شرقی
2- محمد جلیلی- فارس
3- حسین فیاض- خراسان رضوی
65 کیلو گرم
1- محمدحسین نیک رفتار- مازندارن
2- علی موسویان- چهارمحال و بختیاری
3- بنیامین قزل- گلستان
70 کیلو گرم
1- رضا شعوری- آذربایجان شرقی
2- بلال نعمانی- گلستان
3- محمد حیدری- خراسان رضوی
75 کیلو گرم
1- حجت روشن ضمیر- تهران
2- کامیار حسن- آذربایجان غربی
3- دایان کرد- گلستان
80 کیلو گرم
1- عرفان غلامیان- اصفهان
2- عرفان فرحی- آذربایجان شرقی-
3- متین عباس- آذربایجان غربی
85 کیلو گرم
1- سیدمحمد یدالهی- اصفهان
2- مهران یوسف گراد- آذربایجان غربی
3- امیر دکامی- مازندران
نتایج تیمی جوانان
1- آذربایجان شرقی- 28 امتیاز
2- آذربایجان غربی- 26 امتیاز
3- تهران 24 امتیاز

*** رده سنی امید
55 کیلو گرم
1- مهدی غلامی- خراسان رضوی
2- حامد ظهرابی نیا- خوزستان
3- قدرت الله عبدالهی- تهران
60 کیلو گرم
1- محمدحسین هاشمی- اصفهان
2- علیرضا حسین پوریان- چهارمحال و بختیاری
3- عابد ایمان دوست- خراسان رضوی
65 کیلو گرم
1- رضا محسنی گوهری- کرمانشاه
2- علیرضا یاسینی- تهران
3- عرفان سن سبیلی- گلستان
70 کیلو گرم
1- هادی قربانی- خراسان رضوی
2- فرزین عطایی- خراسان رضوی
3- میلاد ضمیری- خراسان رضوی
75 کیلو گرم
1- حسام الدین نظری
2- حجت روشن ضمیر- تهران
3- محمد قائدی- تهران
80 کیلو گرم
1- امیر رضائی- تهران
2- سید احمد سیدابراهیمی- آذربایجان غربی
3- جواد نوری- چهارمحال و بختیاری
85 کیلو گرم
1- کامبیز کاکه همی- آذربایجان غربی
2- امین دولتی- آذربایجان غربی
3- غلامرضا ملک زاده- آذربایجان شرقی
90 کیلو گرم
1- احسان صحنه- گلستان
2- علیرضا جواهری- خوزستان
3- مهدی رضائی نژاد- مازندران
+90 کیلو گرم
1- عباس سپهری- چهارمحال و بختیاری
2- علی گوزل زاده- آذربایجان شرقی
3- مجتبی فرجی- آذربایجان شرقی
نتایج تیمی امید
1- تهران 54 امتیاز
2- خراسان رضوی 41 امتیاز
3- گلستان 36 امتیاز

***رده سنی بزرگسالان
55 کیلو گرم
1- حسین بهرامی- چهارمحال و بختیاری
2- فرهاد فخریان- چهارمحال و بختیاری
3- میلاد خواجه صالحانی- مازندارن
60 کیلو گرم
1- محمد قاسمی طهورثانی- اصفهان
2- احمد شمشادی- گلستان
3- میکائیل میرابی- گلستان
65 کیلو گرم
1- سهیل فریدی- آذربایجان غربی
2- رضا شکوهی- چهارمحال و بختیاری
3- آریانا خسروانی- تهران
70 کیلو گرم
1- سلیمان طریک- گلستان
2- محمد سوخته سرایی- گلستان
3- هادی قربانی- خراسان رضوی
75 کیلو گرم
1- سخید ایزدی- گلستان
2- ابوذر حسینی- البرز
3- حامد غوریانی- خراسان رضوی
80 کیلو گرم
1- مصطفی مالمیر- قزوین
2- مجتبی طهماسبی- مازندران
3- رضا صادقی- اصفهان
85 کیلو گرم
1- سعید احمدزاده- مازندارن
2- عماد باقرزاده- چهارمحال و بختیاری
3- مجتبی برجی خانی- البرز
90 کیلو گرم
1- احمد خراسانی- آذربایجان شرقی
2- محسن مختاری- اصفهان
3- مهدی عطارد- البرز
100 کیلو گرم
1- احسان صحنه- گلستان
2- سید امید یدالهی- اصفهان
3- امیر سهرابی- مازندارن
110 کیلو گرم
1- محمد ارفعی- آذربایجان غربی
2- ریبوا احمدزاده- آذربایجان غربی
3- محسن معتمدی- اصفهان
+110 کیلو گرم
1- احسان مهرانفر- البرز
2- ابوالفضل عبدالمالکی- تهران
3- مراد علیزاده- تهران
نتایج تیمی بزرگسالان
1- گلستان 60 امتیاز
2- اصفهان 59 امتیاز
3- چهارمحال و بختیاری 46 امتیاز

*** رده سنی پیشکسوتان (40 تا 50 سال)
70 کیلو گرم
1- قربانعلی ابراهیمی- مازندران
2- ابراهیم ابراهیم قصابی اقدم- آذربایجان شرقی
3- علی علی حسینی- ایلام
80 کیلو گرم
1- مهدی فلاح شیخ لری- قزوین
2- رسول جامی- فارس
3- مجید پگاه- قزوین
90 کیلو گرم
1- امیر صالحی- اصفهان
2- احمد قلی زاده- آذربایجان شرقی
3- محمد فلاحیان- اصفهان
100 کیلو گرم
1- قنبر قاسمی- البرز
2- علیرضا شهرامی- البرز
3- عبداله بیگدلو- فارس
+100 کیلو گرم
1- سید حسن نورالهی- مازندران
2- احمد دوسری- خوزستان
3- سعید سقر- تهران

*** رده سنی پیشکسوتان (50 تا 60 سال)
75 کیلو گرم
1- محمدرضا انصاری- اصفهان
2- هوشنگ امینی- البرز
3- ایرج شجاعی- اصفهان
90 کیلو گرم
1- سعید بقلانی- خوزستان
2- محمود قادری- فارس
3- حمزه رئیسی- فارس
100 کیلو گرم
1- غلامرضا عباس ارجمند- آذربایجان غربی
2- علیرضا جان قربان- اصفهان
3- محمد خان سالاری- یزد
+100 کیلو گرم
1- ابوالفضل شایسته- اصفهان
2- سید کاظم طریقت- آذربایجان غربی
3- کیهان رهبر- مازندران

نتایج تیم یپیشکسوتان
1- اصفهان 51 امتیاز
2- مازندران 32 امتیاز
3- البرز 28 امتیاز

***معلولین
60 کیلو گرم
1- مجید محمودی- چهارمحال و بختیاری
2- مرتضی دشتی- البرز
3- بهزاد باقی- قزوین
70 کیلو گرم
1- حافظ محمدی آذر- آذربایجان غربی
2- سید محمد میرزا ابراهیمی- یزد
3- مجید کدخدا- خراسان رضوی
80 کیلو گرم
1- بابک کاظم آوینی- البرز
2- عباس صوفی- مرکزی
3- اسماعیل ابراهیمی- همدان
90 کیلو گرم
1- محسن گلاف- خوزستان
2- غلامرضا هادوی- البرز
3- یداله آژیده- البرز
نتایج تیمی معلولین
1- شهرداری پردیس البرز- 29 امتیاز
2- آذربایجان غربی- 11 امتیاز
3- خوزستان 10 امتیاز

*** نتایج مجموع تیمی چپ دست
1- اصفهان
2- گلستان
3- تهران

*** راست دست***

*** رده سنی جوانان
55 کیلو گرم
1- علیرضا محسن لو- همدان
2- علیرضا مرادی- کرمانشاه
3- محمدجواد زارع- یزد
60 کیلو گرم
1- داود آقاپور- آذربایجان شرقی
2- محمد جلیلی- فارس
3- یاسر قرنجیک- گلستان
65 کیلو گرم
1- ساسان یوسفی- فارس
2- سینا رستمی- کردستان
3- محمدحسین نیک رفتار- مازندران
70 کیلو گرم
1- بلال نعمانی- گلستان
2- رضا شعوری- آذربایجان شرقی
3- محمد حیدری- خراسان رضوی
75 کیلو گرم
1- کامیار حسن – آذربایجان غربی
2- محمدحسین فوقانیان- خراسان رضوی
3- دایان کرد- گلستان
80 کیلو گرم
1- عرفان فرجی- آذربایجان شرقی
2- چیاکو یوسفی- خراسان رضوی
3- عرفان غلامیان- اصفهان
+80 کیلو گرم
1- محمد سام حاج مرادی- مازندران
2- سید محمد یدالهی- اصفهان
3- حسین مرادی فرد- خراسان رضوی
نتایج تیمی جوانان
1- خراسان رضوی- 36 امتیاز
2- آذربایجان شرقی- 27 امتیاز
3- گلستان- 27 امتیاز

*** رده سنی امید
55 کیلو گرم
1- مهدی غلامی- خراسان رضوی
2- حامد ظهرابی نیا- خوزستان
3- علیرضا مرادی- کرمانشاه
60 کیلو گرم
1- محمدحسین هاشمی- اصفهان
2- سید عقیل موسی- چهارمحال و بختیاری
3- علی حسین پوریان- چهارمحال و بختیاری
65 کیلو گرم
1- عرفان سن سبیلی- گلستان
2- میلاد قاسم زاده- آذربایجان غربی
3- رضا محسنی گوهره- کرمانشاه
70 کیلو گرم
1- هادی قربانی- خراسان رضوی
2- محمدرضا احمدی راد- همدان
3- فرزین عطایی- خراسان رضوی
75 کیلو گرم
1- فرید ابراهیمی- آذربایجان غربی
2- حسام الدین نری- گلستان
3- حجت روشن ضمیر- تهران
80 کیلو گرم
1- سید احمد سید ابراهیمی- آذربایجان غربی
2- امین دولتی- آذربایجان غربی
3- امید رضایی- تهران
85 کیلو گرم
1- کامبیز کاکه همی- آذربایجان غربی
2- غلامرضا ملک زاده- آذربایجان شرقی
3- ابراهیم محمدتبار ملکشاه- مازندران
90 کیلو گرم
1- احسان صحنه- گلستان
2- علی محمدی گروئی- چهارمحال و بختیاری
3- علیرضا جواهری- خوزستان
+90 کیلو گرم
1- عباس سپهری- چهارمحال و بختیاری
2- علی ارژنگ- آذربایجان شرقی
3- سید محمد یدالهی- اصفهان
نتایج تیمی امید
1- آذربایجان غربی 53 امتیاز
2- تهران 36 امتیاز
3- خراسان رضوی- 33 امتیاز

*** رده سنی بزرگسالان
55 کیلو گرم
1- حسن بهرامی- چهارمحال و بختیاری
2- فواد فخریان- چهارمحال و بختیاری
3- حمزه فتحی- کرمانشاه
60 کیلو گرم
1- میکائیل میرابی- گلستان
2- اکبر حبیب اله زاده- آذربایجان شرقی
3- احمد شمشادی- گلستان
65 کیلو گرم
1- حسین حبیب اله زاده- آذربایجان شرقی
2- حمزه پنق- گلستان
3- آریا خسروانی- تهران
70 کیلو گرم
1- سلیمان طریک- گلستان
2- مهدی فلاح- آذربایجان غربی
3- محمد سوخته سرایی- گلستان
75 کیلو گرم
1- بایک فرج الهی- آذربایجان شرقی
2- سخید ایزدی- گلستان
3- ابوذر حسینی- البرز
80 کیلو گرم
1- مصطفی مالمیر- قزوین
2- بهروز عباسی- کردستان
3- آرمان کریمی- تهران
85 کیلو گرم
1- احمد خراسانی- آذربایجان شرقی
2- میلا مختاری- اصفهان
3- عباس شریفی- گلستان
90 کیلو گرم
1- محسن مختاری- اصفهان
2- ابوالفضل صدقی- آذربایجان شرقی
3- حسن قربان- تهران
100 کیلو گرم
1- حامد آریایی فر- اصفهان
2- سید امین یداللهی- اصفهان
3- اسماعیل نقدی- اصفهان
110 کیلو گرم
1- محسن معتقدی- اصفهان
2- آرش سمیعی- مازندران
3- ریبوار احمد حمزه- آذربایجان غربی
+110 کیلو گرم
1- احسان مهرافزا- البرز
2- ابوالفضل عبدالمالکی- تهران
3- محمد ارفعی- آذربایجان غربی
نتایج تیمی بزرگسالان
1- اصفهان 71 امتیاز
2- گلستان 58 امتیاز
3- آذربایجان شرقی 47 امتیاز

*** رده سنی پیشکشوتان (40 تا 50 سال)
70 کیلو گرم
1- ابراهیم قصابی اقدم- آذربایجان شرقی
2- نوروز اسماعیلی- مازندران
3- علی علی حسینی- ایلام
80 کیلو گرم
1- علی رضا احمدی- البرز
2- رسول جامی- فارس
3- فرهاد افشاری- البرز
90 کیلو گرم
1- حمید محمدی پور- یزد
2- امیر صالحی- اصفهان
3- جعفر عاطفی- خراسان رضوی
100 کیلو گرم
1- قنبر قاسمی- البرز
2- احمد ریحانی- مازندران
3- حسین استادی- اصفهان
+100کیلو گرم
1- مرتضی حاج مرادی- مازندران
2- احمد دوسری- خوزستان
3- سعید سقر- تهران
رده سنی پیشکسوتان (50 تا 60 سال)
75 کیلو گرم
1- محمدرضا انصاری- اصفهان
2- هوشنگ فقراپرست- البرز
3- مسعود مولوی- مرکزی
90 کیلو گرم
1- سعید بقلانی- خوزستان
2- محمود قادری- فارس
3- حمیدرضا قائمی طبری- تهران
100 کیلو گرم
1- غلامعباس ارجمند- آذربایجان غربی
2- محمدحسن سالاری- یزد
3- علیرضا جهان قربان- اصفهان
+100 کیلو گرم
1- ابوالفضل شایسته- اصفهان
2- رحمان ابوبکری- آذربایجان غربی
3- کیهان رهبر- مازندران

نتایج تیمی
1- اصفهان 42 امتیاز
2- مازندران 34 امتیاز
3- البرز 33 امتیاز

*** معلولین***
60 کیلو گرم
1- مرتضی دشتی- البرز
2- علیرضا هادیان- تهران
3- رضا ناصریان- خوزستان
70 کیلو گرم
1- حاف محمدی آذر- آذربایجان غربی
2- نوروز اسماعیلی- مازندران
3- مجید کدخدا- خراسان رضوی
80 کیلو گرم
1- عباس صوفی- مرکزی
2- بابک کاظم آوینی- البرز
3- ناصر جعفری- مازندران
90 کیلو گرم
1- محسن گلاف- خوزستان
2- یداله آژیده- البرز
3- غلامرضا هادوی- البرز
نتایج تیمی معلولین
1- شهرداری پردیس البرز 29 امتیاز
2- خوزستان 15 امتیاز
3- آذربایجان غربی 14 امتیاز
*** نتایج مجموع تیمی راست دست ***
1- اصفهان
2- گلستان
3- مازندران