به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، چهارمین دوره رقابتهای مچ اندازی بانوان کشور که در سرعین اردبیل برگزار شد، نفرات و تیمهای برتر خود را شناخت و تیمهای تهران، فارس و گلستان هر کدام دو عنوان قهرمانی تیمی را به خود اختصاص دادند.
در مراسم اختتامیه این رقابت ها علاوه شاه محمدیان نایب رییس بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، سجاد انوشیروانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل و فرزام طراحی رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان اردبیل نیز حضور داشتند.
نتایج انفرادی و تیمی رده های سنی مختلف این رقابتها را در زیر مشاهده می کنید:
بزرگسالان( چپ دست)
50 کیلو: 1- شمیم یعقوبیان( خراسان رضوی)2- الهه شعبانی( گیلان) 3- لیلا سواله( آذربایجان غربی)
55 کیلو: 1-راحیل شهریاری( کهگیلویه) 2-خدیجه مهدی زاده( مازندران) 3- پریسا عرفانی( خوزستان)
60 کیلو: 1-فاطمه رئیسی(کهگیلویه) 2- پری رخ دانش( تهران) 3-سمیرا خواجه( یزد)
65 کیلو: 1- آرزو حسینی( خراسان جنوبی) 2-فاطمه طالشی( تهران) 3- فرانک امانی( خوزستان)
70 کیلو: 1- مریم مهران فرد( خراسان رضوی) 2- حمیرا شاهیان( تهران) 3- مینا دیوسالار( مازندران)
80 کیلو: 1- ماهرخ سادات احمدپناه( تهران) 2- طیبه فریدزادگان( فارس) 3- مهسا خواجه عبداللهی( خراسان جنوبی)
90 کیلو: 1- سمیه سادات موسوی( کرمان) 2-زهرا کرمی( تهران) 3- زینب رجبی( فارس)
90+ کیلو: 1- سونیا امیرشقاقی( تهران) 2- سولماز رحیمی( فارس) 3- حوری رضاییان( خراسان رضوی)
در بخش تیمی تیمهای تهران، خراسان رضوی و کهگیلویه در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
****
بزرگسالان( راست دست)
50 کیلو: 1- پریسا توکلی نیا( اصفهان) 2-الهه شعبانی( گیلان) 3-شمیم یعقوبیان( خراسان رضوی)
55 کیلو: 1-زهرا رضایی( تهران) 2- راحیل شهریاری( کهگیلویه) 3- زهرا صفایی کرمی( خوزستان)
60 کیلو: 1-شراره نظری( تهران) 2- فاطمه رئیسی( کهگیلویه) 3- پریسا آبکتی( لرستان)
65 کیلو: 1- آرزو حسینی( خراسان جنوبی) 2- فاطمه طالشی( تهران) 3- فرانک امانی( خوزستان)
70 کیلو: 1- مریم مهران فرد( خراسان رضوی) 2- حمیرا شاهیان یار( تهران) 3- شهلا مرادی( فارس)
80 کیلو: 1- میترا عبدالوند( خوزستان) 2-طیبه فریدزادگان( فارس) 3- ماهرخ سادات احمدپناه( تهران)
90 کیلو: 1- زهرا کرمی( تهران) 2- مریم مرادی( لرستان) 3- سمیه سادات موسوی( کرمان)
90+ کیلو: 1- سونیا امیرشقاقی( تهران) 2- سولماز رحیمی( فارس) 3- حوری رضاییان( خراسان رضوی)
تیمهای تهران، خوزستان و خراسان رضوی رده های اول تا سوم را از آن خود ساختند.
****
امید( راست دست)
50 کیلو: 1- شیدا پرهیزگار( گیلان) 2- مریم پارسا نژاد( فارس) 3- مهسا طاهری فرد پیله ور( اردبیل A)
55 کیلو: 1-عایشه قادری( آذربایجان غربی) 2-پرستو محمدجعفری( آذربایجان شرقی) 3- صوفیا عادلی( گلستان)
60 کیلو: 1-سحر حیدرزاده( فارس) 2- محدثه خادم( گیلان)
65 کیلو: 1- نسترن سیددین خواه( اردبیل A) 2-زهرا رمضانی( قزوین)
70 کیلو: 1- راضیه آشوری( فارس)
70+ کیلو: 1- مهلا حسن آبادی( خراسان رضوی) 2-فاطمه سلطانی مطلق( فارس) 3- فائقه سیدی( تهران)
تیمهای فارس، گیلان و اردبیل A رده های اول تا سوم را از آن خود کردند.
****
امید( چپ دست)
50 کیلو: 1- شیدا پرهیزگار( گیلان) 2- مریم پارسا نژاد( فارس) 3- محدثه سادات ادیبیان( اصفهان)
55 کیلو: 1- صوفیا عادلی( گلستان) 2- عایشه قادری( آذربایجان غربی)
60 کیلو: 1- محدثه خادم( گیلان) 2- سحر حیدرزاده( فارس)
65 کیلو: 1- زهرا رمضانی( قزوین)
70 کیلو: 1- راضیه آشوری( فارس)
70+ کیلو: 1- فائقه سیدی( تهران) 2-فاطمه سلطانی مطلق( فارس) 3- مهلا حسن آبادی( خراسان رضوی)
عناوین اول تا سوم به تیمهای فارس، گیلان و گلستان رسید.
*****
جوانان( راست دست)
45 کیلو: 1- هانیما کمالی( کردستان) 2- ترانه خورشیدی( خراسان رضوی)
50 کیلو: مینا محمدی بختیاروند( اصفهان) 2- زهرا گنجعلی زاده( البرز) 3- شراره نجفی( آذربایجان شرقی)
60 کیلو: ندا کاظمی( البرز) 2- طهورا هوشیار( گیلان) 3- آریانا اسحاقیان( اصفهان)
65 کیلو: زهرا چولی( گلستان) 2- سحر عسگری( اصفهان)3- الهه اصلانی( اردبیل A)
70 کیلو: سارا وهاب زاده( اردبیل A)2- مهشاد مجرد( البرز) 3-سارا نجف قلی زاده( اردبیل B)
70+ کیلو: بهار بدیعی( سیستان و بلوچستان) 2- پریا موسوی( فارس) 3- دنیا مسیب زاده( گیلان)
تیمهای گلستان، البرز و اصفهان رده های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
*****
جوانان( چپ دست)
45 کیلو: 1- ترانه خورشیدی( خراسان رضوی)
50 کیلو: مینا محمدی بختیاروند( اصفهان) 2- زهرا گنجعلی زاده( البرز) 3- اوین عادلی( آذربایجان غربی)
55 کیلو: مژگان پهلوانی
60 کیلو: ندا کاظمی( البرز) 2- آریانا اسحاقیان( اصفهان) 3- فاطمه بهادران( گلستان)
65 کیلو: زهرا چولی( گلستان) 2- سحر عسگری( اصفهان)
70 کیلو: سارا وهاب زاده( اردبیل A)2- مهشاد مجرد( البرز)
70+ کیلو: بهار بدیعی( سیستان و بلوچستان) 2- پریا موسوی( فارس) 3- دنیا مسیب زاده( گیلان)
تیمهای گلستان، البرز و اصفهان مقامهای اول تا سوم را از آن خود کردند.